електронне торгове обладнання

supermarket
Poster — хмарна каса для кафе і крамниць на iPad, яка впроваджується за 15 хвилин і економить ваш час і гроші.
Для реєстрації потрібно перейти по адресі - http://joinposter.com/?ref=lviv


Каса на iPad, Android і ноутбуку

Робоче місце касира або офіціанта працює на iPad, планшетах на Android, на будь-якому ноутбуці, комп’ютері або моноблоці. Чеки друкуються на термальному принтері Epson TM-T20
poster 1

 Запобігайте крадіжкам — всі гроші в будинок

Встановіть пароль адміністратора на дії для яких важлива підвищена безпека, наприклад, видалення товару після друку пречека, знижка, закриття замовлення без оплати.
poster 2

poster 3

Пробивайте товари зі сканером

Підключіть до терміналу сканер штрих- кодів і прискорте прийом замовлень. Ви зможете пробивати товари, дисконтні картки клієнтів, штрих-коди надруковані на торгових вагах. Poster підтримує bluetooth - сканери Motorola.

 Карта залу

Офіціанти легко орієнтуються серед відкритих рахунків завдяки карті залу. Додати стіл, змінити його розміри або перемістити можна за допомогою візуального редактора в адмін-панелі.
poster 4

poster 5

Брендові чеки

На кожному чеку можна розмістити ваш логотип та адресу.

Передбачення

Якщо захочете, внизу кожного чека може бути написано приємне побажання для клієнта.

Wi-Fi

Друкуйте назву своєї Wi-Fi мережі і пароль до неї прямо на чеку.

 Керуйте бізнесом з будь-якої точки світу

Адмін-панель Poster доступна в браузері з будь-якого комп'ютера, планшета або телефону з вашим логіном і паролем. Ви зможете дивитися продажі і керувати закладом з будь-якої точки світу з доступом до інтернету.
poster 6

 Приймайте правильні рішення

Poster аналізує інформацію по всіх чеках у вашому закладі і показує вам готові докладні графіки і звіти. Вивчайте, які товари, офіціанти, дні тижня приносять вам найбільше грошей і покращуйте ці параметри.
poster 7

Докладні і зрозумілі звіти

У Poster доступні звіти по виручці, торговій націнці, чеками, відвідувачам, середньому чеку, продажам по часу доби, по днях тижня. Всі ці параметри доступні в розрізах по закладах, офіціантам, клієнтам, цехах, категоріях, товарах, способах оплати.

Дані в безпеці

Наші сервери розташовані в Німеччині, ми робимо щоденні резервні копії. Адмін-панель працює по захищеному протоколу HTTPS, це значить, що навіть працюючи через публічний Wi-Fi ніхто не зможе вкрасти ваш пароль.

Касові зміни

Слідкуйте за касовою дисципліною в закладі. Офіціанти вводять залишок у касі при відкритті і зміни і додають прибуткові та витратні транзакції протягом дня.

Податковий облік

Задавайте гнучкі податкові ставки, включаючи податок на додану вартість, для різних категорій товарів. Poster автоматично підрахує cумму податків до оплати за період.

 Фінансовий облік

Гнучка система обліку ваших витрат. Ви можете додавати витрати на оренду, зарплату, розхідники, дивитися звіт за витратами і доходами за період по категоріям - бачити повну картину роботи підприємства.

 Інтуїтивно зрозуміле і швидке управління меню

При впровадженні будь-якої системи автоматизації наповнення меню та техкарт - один з найтриваліших процесів. Але не з Poster! Ми доклали багато зусиль для того, щоб наповнення меню не займало у вас багато часу.

Товари

Не беруть участь у техкартах. Наприклад, банка Пепсі-коли.

Інгредієнти

Ваші інгредієнти для напівфабрикатів і техкарт. Не продаються на терміналі. Наприклад, цибуля.

Напівфабрикати

Використовуються в техкартах, не продаються на терміналі. Наприклад, бульйон.

Техкарти

Ваші готові страви зі складом, ціною і рецептурою. Наприклад, Карбнара.


 Орієнтуйтеся в товарах і категоріях швидко

Для того щоб ваші офіціанти швидше оформляли замовлення ви можете прикріпити зображення до категорій, товарів і техкарт.
poster 8

poster 9

Техкарти

Методи обробки

Для кожного інгредієнта у складі техкарти можна вказати методи обробки, в такому випадку співвідношення брутто/нетто порахується автоматично.

Автоматичний підрахунок собівартості

Собівартість ваших техкарт перерахується автоматично при постачанні інгредиєнтів.

 Вагові товари і техкарти

Для товарів, які продаються на вагу, вказується ціна за 100 г. При додаванні таких товарів до замовлення, офіціант вводить вагу вручну або зчитує штрих-код, надрукований торговими вагами.
poster 10

 Гнучкий і зручний складський облік

Продумане додавання поставок

Зручне управління з клавіатури, окремі модулі для додатку на iPad і Android, порівняння поточної ціни з останньою - ми зробили все, щоб прискорити додавання накладних.

Автоматичний перерахунок собівартості

При додаванні поставки автоматично перераховується собівартість ваших техкарт, товарів, напівфабрикатів, а також показники прибутку за попередні продажі.

 Не забувайте закупити товар вчасно

У Poster ви будете бачити залишки всіх товарів та інгредієнтів у реальному часі. Більше того, ви можете встановити норму запасів для кожного інгредієнта. Poster буде надсилати вам лист при досягненні ліміту.
poster 11

 Робіть інвентаризацію в лічені хвилини

Ми подбали про те, щоб інвентаризація не лякала вас, а радувала. Просто вбийте фактичні залишки, все інше система зробить самостійно.
poster 12

 Як Poster працює з фіскальними реєстраторами?

У Poster підключення реєстратора займе лише 10 хвилин. Для цього вам знадобиться наш спеціальний пристрій, PosterBox. Це наше програмно- апаратне рішення, яке виступає сполучною ланкою між планшетом, роутером і фіскальним реєстратором. Підключіть PosterBox до роутера через LAN - шнур, підключіть реєстратор до PosterBox за допомогою USB- шнура. Увімкніть живлення у PosterBox. Тепер залишилося тільки знайти PosterBox в додатку Poster під iOS, Android або у веб-версії.
poster 13
Якщо у вас реєстратор з COM- інтерфейсом, разом з PosterBox ми надішлемо вам конвертер сигналу COM-USB (перехідник). Poster працює з усіма розповсюдженний моделями фіскальних реєстраторів в Україні.

 Потужні інструменти для маркетингу

Винагороджуйте клієнтів за їх лояльність до вашого бізнесу. У вашому розпорядженні 3 системи лояльності, виберіть ту, яка краще вам підходить.

Ручна знижка

Створюйте клієнтів і вказуйте їм знижкову групу вручну.

Знижкова система

Клієнти будуть переходити між знижковими групами при накопиченні граничних сум.

Бонусна система

Клієнти отримують бонуси від суми чека, якими можуть розрахуватися при подальших покупках.

 Гнучкі налаштування бонусної системи

Вкажіть, скільки відсотків від рахунку можна оплатити бонусами. Скільки бонусів клієнт отримає при заповненні анкети. Які граничні суми для переходу клієнта між групами.
poster 14

 Імпорт та експорт

Ви можете імпортувати і експортувати клієнтів, щоб зв'язати Poster з улюбленими програмами для email-, смс- маркетингу, CRM- системою.
poster 15