електронне торгове обладнання

Елегантний, потужний і зручний в обслуговуванні контактний термінал. Забезпечує надійну роботу в скдадних умовах експлуатації. Конструкція забезпечує швидий доступ до жорсткого диску і плати, дозволяє швидко здійснювати обслуговування. Стислі характеристики: Intel Atom N270 1.6GHz / RAM 512MB / Дисплей 15" / HDD 160GB

Контактний термінал POS-335 от компанії Flytech поєднує елегантний дизайн, потужну конструкцію та високую продуктивніть. Безвентиляторна система охолодження і можливість миттєвого доступу до жорсткомго диску та материнської плати дозволяють POS-335 безперервно працювати у найважчих умовах експлуатації, а також суттєво скоротити час обслуговання клієнта касиром. Терминал обладнаний потужним процесором IntelAtom, який споживає мінімум електроенергії, та 15’’ дисплеєм з підтримкою високої роздільної здатності. POS-335 має достатню кількість USB- и COM-портів для підключення різної POS-периферії, а також зчитивачем магнітних карт на 1, 2 або 3 доріжки.

Контактний термінал FlytechPOS-335 відмінно підійде для ресторанів швидого обслуговування, кафе, барів; його можна використовувати и для прийому платежій та як інформаційний кіоск.

Особливості:
  1. Компактний дизайн
  2. USB-зчитувач карт
  3. Опціональний 2x20 дисплей покупця
  4. Легкий доступ до жорсткого диску
  5. Потужна безпровідна конструкція
  6. Опціональний другий 8,4" дисплей