електронне торгове обладнання

Термотрансферні принтери Т LP 2824 Plus, що відрізняються низькою ціною, набули широкого поширення в торгівлі і офісних додатках.

Короткі характеристики: Термотрансферний друк, 203 dpi, 58мм, швидкість 102мм / сек, EPL і ZPL, добове навантаження +3000 етикеток в день.

Для того, щоб нанести штриховий код на ту чи іншу упаковку, є два принципово різних шляхи. Перший полягає в тому, що штриховий код наноситься в друкарні, де штрих код на упаковку друкується. Для тиражів в мільйони примірників альтернативи мабуть і не знайти. Але як бути, якщо потрібні десятки або сотні тисяч, або навіть просто - десятки, сотні, одиниці різних етикеток зі штрих кодом? У цьому випадку значно зручніше йти по-другому шляху і самостійно друкувати етикетку.

Розміри принтерів Zebra ТLР2824 Plus невеликі, однак, це ніяк не скажеш про їх можливості. Володіючи розширеною функціональністю і швидкістю друку 102 мм в секунду, ці принтери працюють винятково швидко і дуже ефективно. Більше того, вони можуть здійснювати друк на різних матеріалах, тому їх зручно використовувати для друку чеків, квитанцій та етикеток, а також наручних браслетів і направлень на прийом до лікаря. Ширина принтера всього 107 мм, тому не дивно, що цей принтер може бути встановлений практично в будь-якому зручному місці. Високий рівень надійності, ефективності та компактні розміри дозволяють використовувати ці принтери в медичному обслуговуванні, у роздрібній торгівлі та у сфері готельного бізнесу. Ідеальний вибір невеликого принтера, готового для вирішення великих завдань.

Міцна конструкція ABS з подвійними стінками надійно захищає механізм друку. Ці недорогі принтери володіють достоїнствами більш великих систем друку, при цьому функції настройки та управління роботою принтерів доступні будь-якому починаючому користувачеві.

Термотрансферні принтери ТLP2824 Plus, що відрізняються низькою ціною, набули широкого поширення в торгівлі і офісних додатках.

Технічні характеристики:

Метод друку

Термотрансферний друк

Максимальна ширина друку

56 мм

Максимальна довжина друку

991 мм

Діаметр втулки рулону

12,7мм

Пам'ять

4Mб; 8Мб SDRAM

Дозвіл друку

203 dpi

Швидкість друку

102мм/сек

Інтерфейс

RS-232, DB-9, Centronics, двонаправлений USB1.1

Робоча температура

C до 41°C

Температура зберігання

-40ºС До + 60ºС

Програмне забезпечення  • ZebraDesigner
  • ZebraDesigner Pro
  • ZebraNet Bridge Enterprise
Дротові / мережеві підключення

ZebraNet PrintServer  - зовнішній або внутрішній (для паралельного порту - зовнішній PrintServer)

Послідовний порт RS-232 (DB9) і USB v1.1

Паралельний (Centronics)

Вбудоване програмне забезпечення

EPL,  EPL2,  ZPL II

Типи друкованих штрих-кодів

Лінійні штрих-коди:

Codabar, Code 39, Code 11 (ZPL), Code 93, Code 128 з версіями А / В / С і UCC Case C Codes, EAN-8, EAN-13, UCC / EAN-128, Logmars, MSI, Planet Code, Plessey, Postnet, Standart 2-of-5, UPC-A, UPC-E, EAN-8 та EAN-13 з 2 або 5 цифровими зображеннями, Japanese Postnet, German Post Code, RSS-14, MSI-3, UPC- A і UPC-E з 2 або 5 цифровими зображеннями (ZPL)

Двовимірні штрих-коди:

Codablock (ZPL), Code 49 (ZPL), Data Matrix, MaxiCode, Micro PDF417, PDF417, QR Code (азіатська версія принтера), RSS / GS1 DataBar family (12 штрих-кодів), Aztec

Додаткові опції та аксесуари  • Internal ZebraNet PrintServer II для Ethernet зв'язку
  • Додаткова флеш-пам'ять - 64MB
  • Обрізувач
  • Відокремлювач етикетки від підкладки (сенсорний)
  • Набір шрифтів - набори для азіатських мов і міжнародні набори шрифтів
  • Екранна клавіатура KDU Plus і KDU для автономних рішень друку
Гарантія

На друкуючу головку - 3 місяця;

На принтер - 1 рік.

Розміри

135мм x 241мм x 178мм

Вага

1,6 кг