електронне торгове обладнання

Ви отримуєте принтер з підвищеною якістю друку в 300 dpi і не переплачуєте за невикористовувану ширину термоголовки: оптимально для отримання відмінних за якістю текстів, двовимірних і просто дрібних штрих-кодів на етикетках шириною до 60 мм.

Короткі характеристики: Термотрансферний друк, 300dpi, 54мм, швидкість 76 мм/сек, USB, RS-232, добове навантаження +3000 етикеток в день.

Термотрансферний принтер етикеток TSC TTP-323 справді унікальний - аналога немає. До його виходу на ринок клієнт, якщо вимагалося підвищену якість друку, повинен був купувати модель з широкою друкуючою головкою (104 мм), навіть якщо розмір потрібних етикеток вдвічі менший! Тепер ви отримуєте принтер з підвищеною якістю друку в 300 dpi і не переплачуєте за невживану ширину термоголовки: оптимально для отримання відмінних за якістю текстів, двовимірних і просто дрібних штрих-кодів на етикетках шириною до 60 мм.

Принтер етикеток TTP-323 друкує на будь-яких матеріалах: термоетикетках, паперових етикетках, нейлоні, сатині, поліпропілені та ін. - міняється тільки тип фарбувальної стрічки. Принтер етикеток TTP-323 вже оснащений сучасними інтерфейсами, у тому числі і USB 2.0. І опціонально можна додати Ethernet (при цьому принтер буде доукомплектований LCD дисплеєм з підсвічуванням) і BlueTooth.