електронне торгове обладнання

«С» в індексі моделі означає «Compact» - модель може встановлюватися на сильно завантаженому робочому столі оператора.

Короткі характеристики: Термо- і термотрансферний друк, 203dpi, 108мм, швидкість до 152 мм/сек, USB, RS-232, LPT, добове навантаження 4000 етикеток за день.

До основних переваг моделі принтера етикеток TTP-245C можна віднести компактність, швидкість, комплектацію і надійність. Ми рекомендуємо дану модель, якщо вам потрібно друкувати до 4000 етикеток за зміну.

Буква «С» в індексі моделі означає «Compact» - дизайн принтера враховує, що модель може встановлюватися на сильно завантаженому робочому столі оператора. Тому форм-фактор дозволяє повністю відкинути верхню половину принтера, відкривши вільний доступ до відсіків для рулону етикеток і фарбувальної стрічки.

Продумана система установки витратних матеріалів


Система установки рулону етикеток в принтер є оптимальною для даного форм-фактора. Але і в цьому аспекті виробник проявив турботу про підвищення ресурсу: на відміну від принтерів етикеток з аналогічною системою кріплення рулону застосовано не пружинна самозсувна система фіксації - адже варто забути зафіксувати утримувачі рулону за допомогою перемикача, як вони під дією пружини зсувалися ще більше, здавлюючи рулон етикеток. Як наслідок, навантаження на двигун зростала, що не додавало ресурсу.

Короткі характеристики:
Термо- і термотрансферний друк, 203dpi, 108мм, швидкість до 152 мм / сек, USB, RS-232, LPT, добове навантаження 4000 етикеток за день.