електронне торгове обладнання

Принтер TA200 доступний за ціною і має поліпшені характеристики в порівнянні з параметрами свого популярного аналога - TTP-244 Plus.

Короткі характеристики: Термо- і термотрасферний друк, 203 dpi, 108мм, 102 мм/сек, USB, RS-232, добове навантаження +3000 етикеток в день.

TSC TA200 - новий 4-дюймовий настільний принтер від компанії TSC Auto ID Technology з термотрансферним друком. Даний принтер входить в серію, що є третьою в компанії TSC, яка покликана мінімізувати витрати на витратні матеріали, шляхом використання намотування фарбувальної стрічки довжиною 300 м на дюймовій втулці.

Принтер TA200 є доступним за ціною і має поліпшені характеристики в порівнянні з параметрами свого найбільш продаваного аналога - TTP-244 Plus. Він надійний і простий у завантаженні витратних матеріалів, підтримує більше опцій і дозволяє більш рентабельно й ефективно використовувати витратні матеріали.

Принтер TA200 має два надійних мотора з механічним приводом. Для друку додаткового обсягу етикетки користувач може використовувати зовнішній підмотчик, який дає можливість принтеру TA200 легко завантажувати рулони етикеток з діаметром 203 мм, які зазвичай використовуються в дорогих промислових принтерах.

Принтер легко налаштувати і використовувати, він здатний друкувати широкий спектр етикеток, починаючи з перевізних етикеток і закінчуючи етикетками і бірками для виробів загального призначення. Принтер ідеально підходить для використання в майстернях з ремонту автомобілів, для маркування перевізних контейнерів, в торгових центрах, складських приміщеннях для полегшення інвентаризації, та інших сферах застосування настільних принтерів.

Як все термотрансферні настільні та інші принтера компанії TSC, принтер ТА200 має дворічну гарантію.