електронне торгове обладнання

MINI-T 400МЕ — портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі та можливостями передачі даних по бездротовим каналам зв’язу (GPRS).

Касовий апарат MINI-T400МЕ має контрасний графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Япония), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі

Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, що реалізована в MINI-500.02ME. Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє через ПК виконувати настройки та програмування касового апарату (додавати базу товарів, зменювати базові налаштування та ін.).

Головна особливість касового апарату MINI-T 400МЕ — вбудований GSM/GPRS-модем, що відкриває перед користувачами нові можливості :
  • віддалено управляти та контролювати роботу касового апарату;
  • приймати безготівкову оплату товарів та послуг пластиковими картами Visa и MasterCard (вимагається підключення зчитувача магнітних карт);
  • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернету, кабельного телебачення, тощо);
  • використовувати систему знижок з допомогою програми лояльності.

Віддалене управління та контроль
Касовий апарат MINI-T 400МЕ обладнаний вбудованим GSM/GPRS-модемом.
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління та контролю, можна віддалено слідкувати за станом справ на торгових точках та контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи є простий та зрозумілий, з ним легко та зручно працювати.
Вбудований GSM/GPRS-модем дозволяє встановити зв’язок з обліковою системою підприємства, передавати й принимати дані. У фоновому режимі без участі касира відбувається оновлення цін на товари та пересилання звітів.
На компьютер управляючого поступає інформація від касових апаратів: зміст кожного чеку, підсумкові дані зміну та інша інформація.
Система віддаленного управління та контролю одночасно може обслуговувати десятки й сотні касових апаратів. Вона надійно захищає від втрати інформації та несанкціонованого доступу.
В касовому апараті є можливість використовувати програму лояльностідля клієнтів. Данасистема дозволяє здійснювати знижки з допомогою карт клієнтів за штрих кодами.

Функції платіжного терминалу
Завдяки вбудованому GSM/GPRS-модему, касовий апарат MINI-T 400МЕ може вионувати функції платіжного терминалу.
Подключивши до касового апарату MINI-T 400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карт, можна прймати безготівкову оплату товарів та послуг картами стандартів Visa та MasterCard.
Подключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід — комісійні від провайдерів мобільного зв’язку, інтернету, кабельного телебачення та інших послуг.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ:
Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватись в якості універсального касового апарату або спеціалізованого — для поштових віддлень, автовокзалів, підприємств з податковим обкладенням по двох налогових ставках.
Поштові відділення. На поштових відділеннях зв’язу касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення та телеграми; обслуговувати операції прйому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок.
Автовокзали та автостанції. Маючи функцію друку білетів, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ з успіхом може використовуватись на автовокзалах.
Підприємства з подвійним податковим обкладенням.
Реалізованний в MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другого податку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов’язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги сотового зв’язку,послуги ломбардів і т.п.).

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений в Державний реєстр РРО та сертифікований у відповідності з вимогами до радіообладнання.

Тип касового апаратупортативний
Версія ПО4101-4

Функціональні характеристики

Кількість програмованих товарів8192
Кількість відділів64
Кількість касирів8
Швидкість друку, рядків/с8
Ширина стрічки, мм58
Максимальний діаметр рулона паперу, мм40
Кількість символів в найменуванні товару48
Символів у рядку32

Податкові групи та додатові збори

Податкові групи с позитивним підсумком6
Податкові групи з негативним підсумком6
Додаткові збори з позитивним підсумком5
Додаткові групи з негативним підсумком 5

Дисплей

Кількість1
Тип дисплеяЖК графічний 128х64(8 рядків)
Підсвітка дисплеює
Додаткововідображення заряду акумулятора, режиму підключення ПК, необхідності зняття Z-відліку, активації подвійного податкового обкладення, рівня GSM-сигналу

Клавіатура

Тип клавіатуривологозахищена
Кількість клавіш24
Підсвіткає

Умови експлуатації

Температура–5°C … +40°C
Відносна вологістьдо 95%

Умови зберігання

Температура зберігання +5°C … +35°C
Відносна вологість при зберіганніне більше 85%

Живлення

Джерело живленнявбудована акумуляторна батарея
Тип батареїлітій-полімерна
Ємність, Аг1,5 (опціонально 2,0)
Підзарядка акумуляторачерез блок живленя

Інтерфейс

RS2322х (2хRJ-45)
USB

Канали доступу в інтернет

GSM/GPRS-модемвбудований
Ethernetнема

Пристрої, що підключаються

Сканерда
Вагитак
Грошова скриньканема
Зчитувачізовнішній магнітних карт (опція)

Фізичні характеристики

Габаритні розміри (ШхГхВ), мм95 х 225 х 75
Маса, кг0,61