електронне торгове обладнання

MINI-T400МЕ – портативний касовий апарат со вбудованним GSM/GPRS-модемом и с расширенними функциональними возможностями.


MINI-T 400МЕ (MINI-T400)— портативний касовий апарат с возможностями передачи данних по беспроводним каналам зв’язку (GPRS).

Касовий апарат MINI-T400МЕ має четкий графічний екран, надійний механізм друку(SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та акумуляторну батарею, яка забезпечує тривалу роботу без підключения до електромережі.
Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME.

Для MINI-T 400МЕ разроблена прикладная програма, яка дозволяє через ПК виконувати настроювання та програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові настройки та ін.)

Головна особливість касового апарату MINI-T 400МЕ — вбудований GSM/GPRS-модем, який відкриває перед користувачем нові можливості:
  • віддалено керувати та контролювати роботу касового апарату;
  • приймати безготівкову оплату товарів та послуг пластиковими картами Visa та MasterCard (потрібне підключення зчитивача магнітних карт);
  • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернету, кабельного телебачення, тощо);
  • використовувати систему знижок з допомогою програми лояльності.

Віддалене управління та контроль
Касовий апарат MINI-T 400МЕ обладнаний вбудованим GSM/GPRS-модемом.

Подключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи відаленого управління та контролю, можна віддалено слідкувати за станом справ на торгових точках та контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий та зрозумілий, з ним легко і зручно працювати.

Вбудований GSM/GPRS-модем дозволяє встановити зв’язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. В фоновому режимі без участі касира відбувається оновлення цін на товари и пересилка звітів.

На комп’ютер управляючого поступає інформація від касових апаратів: зміст кожного чеку, підсумкові дані за зміну та інша інформація.

Система віддаленного управління та контролю одночасно може обслуговувати десятки та сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації та несанкціонованого доступу.

В касовому апараті існує можливість використання системи лояльності до клієнтів. Дана система дозволяє здійснювати знижки з допомогою карт клієнтів з штрих кодами.

Функції платіжного терминалу
Завдяки вбудованному GSM/GPRS-модему, касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати функції платіжного терминалу.

Подключивши до касового апарату MINI-T 400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карт, можна приймати безготівкову оплату товарів та послуг картами стандартів Visa та MasterCard.

Подключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід — коміссійні від провайдерів мобільного зв’язку, інтернет, кабельного телевидения и інших послуг.

Сфери застосування касового апарата MINI-T 400МЕ:
Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуваться в качестве универсального касового апарата или специализированного — для поштових отделений, автовокзалов, предприятий с налогообложением по двум налоговим ставкам.

Поштові відділення. На поштових відділення х зв’язку касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення і телеграми; обслуговувати операції прийому грошових переазів, виплати пенсій, оформлення підписок.

Автовокзали и автостанції. Маючи функцію друку білетів, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ з успіхом може використовуватися на автовокзалах.

Підпрємства с подвійним податковим обкладенням.
Реалізованний в MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другого податку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (напрклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов’язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в сферах, для яких передбачено подвійне податкове обкладення (продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги сотового мобильного зв’язку, послуги ломбардів та ін.).

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений в Державний реєстр РРО та сертифікований у відповідності з вимогами до радіообладнання.

Тип касового апарату

портативний

Версія ПО

4101-3

Функціональні характеристики

Кількість програмованих товарів

5120

Кількість відділів

64

Кількість касирів

8

Швидкість друку, рядків/с

8

Ширина стрічки, мм

58

Максимальний діаметр рулона паперу, мм

40

Кількість символів в найменуванні товару

48

Символів у рядку

32

Податкові групи та додаткові збори

Податкові групи з позитивним підсумком

5

Податкові групи з негативним підсумком

5

Додаткові збори з позитивним підсумком

4

Додаткові збори з негативним підсумком

4

Дисплей

Кількість

1

Тип дисплея

ЖК графічний 128х64(8 рядків)

Підсвітка дисплея

є

Додатково

відображення заряду акумулятора, режиму підключення до ПК, необхідності зняття Z-відліку, активациї подвійного податкового обкладення, рівня GSM-сигналу

Клавіатура

Тип клавіатури

вологозахищена

Кількість клавіш

24

Підсвітка

є

Умови експлуатації

Температура

–5?С … +40°C

Відносна вологість

до 95%

Умови зберігання

Температура зберігання

+5°C … +35°C

Відносна вологість при зберіганні

не більше 85%

Живлення

Джерело живлення

вбудована акумуляторная батарея

Тип батареї

літій-полімерна

ємність, Аг

1,5 (опціонально 2,0)

Підзарядка акумулятора

через блок живленя

Інтерфейс

RS232USB

немає

Канали доступу в інтернет

GSM/GPRS-модем

вбудований

Ethernet

немає

Пристрої, що підключаються

ПК

так

Сканер

так

Ваги

да

Грошова скринька

немає

Зчитувач

зовнішніх магнітних карт (опція)

Фізичні характеристики

Габаритні розміри (ШхГхВ), мм

95 х 225 х 75

маса, кг

0,61