електронне торгове обладнання

Короткі властивості:
DATECS FP-3530T є популярним рішенням для установ торгівлі, громадського харчування і сфери послуг. Короткі характеристики: товарів для програмування: 14800 • 16 рядків / сек • 35 симв / рядку (48 для найменувань товару) • підключення ПК, грошового ящика, індикатора клієнта • ширина чекової стрічки 57,5 ​​± 0,5

Фіскальний реєстратор DATECS FP-3530T присутній на ринку України з 2001 року. На сьогодні він є найпопулярнішим рішенням для установ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг. Це обумовлено його високими функціональними характеристиками, надійності, довговічності і зручності в роботі, а також чудовому дизайну. Важливу роль у підтримці провідних позицій на ринку торгового обладнання відіграє також розгалужена мережа сервісних центрів, яка охоплює всю Україну.

Фактично, DATECS FP3530Tє індустріальним стандартом фіскальних принтерів в Україні: його використовують всі провідні компанії та підприємства, які працюють в Україні, що є додатковим підтвердженням його високих споживчих характеристик. Сьогодні в Україні працює понад 32000 фіскальних реєстраторів DATECS FP-3530T, що становить переважна більшість апаратів цього класу устаткування. Завдяки такій поширеності DATECS FP-3530T інтегрований з усіма програмами, які використовуються для організації торгівлі.

Реєстратор Datecs FP-3530T на сьогодні дозволяє працювати за двома типами протоколу обміну з керуючим ПЗ. На сьогодні реєстратор дозволяє працювати по протоколу "Datecs", який повністю сумісний з використовуваним раніше, і по протоколу "Krypton", який повністю відповідає міжнародним стандартам і дозволяє працювати з реєстратором Datecs FP-3530T з використанням OPOS-драйверів. Наявність двох типів індикатора (великий і маленький) і трьох кольорів корпусу (чорний, сірий і білий) дозволяє створювати гармонійні торговельні системи, які сприятливо впливають на лояльність клієнтів, а ретельне 100% вихідне тестування кожного реєстратора гарантує тривалу безпроблемну експлуатацію.

Технічні характеристики

Термопринтер

Citizen СВМ-262

Кількість податкові груп

5 + 5

Кількість видів оплати

4 (готівка; чек; кредит; картка)

Кількість програмірованних товарів

14800

Кількість символів в назві товарів

48

Тип друку

Лінійна термопечать

Швидкість друку

12 рядів / сек

Тип чекової стрічки

Термолента

Ширина чекової стрічки, мм

57,5 ​​± 0,5

максимальний діаметр чекової стрічки, мм

65мм

Перелік підключення зовнішніх приладів

ПК, грошовий ящик, індикатор покупця

Індикатор клієнта

Великий: вакуумно-люмінесцентний, 2 ряди по 20 символів

Маленький: рідко-крісталічний 2 ряди по 16 символів

Габаритні розміри, мм

365х130х170

Вага, кг

3,5

Ресурс роботи (років)

не менше 7