електронне торгове обладнання

QD2330-BKK1S - це просте рішення для тих, кому потрібна використовувати лазерну технологію на стандартних відстанях зчитування.

Короткі характеристики: Інтерфейс USB, 100 скан./сек. (зі стендом), 1D

Серія сканерів QuickScan чудово збалансована за всіма параметрами серед ручних сканерів загального застосування від Datalogic Scanning. Будучи моделлю початкового рівня, сканер QuickScan QD2300 - це просте рішення для тих, кому потрібна використовувати лазерну технологію на стандартних відстанях зчитування.

Збільшений кут сканування дозволяє зчитувати довші штрихкоди з коротшої відстані. Маленький і легкий сканер відмінно підходить для роботи в торгівлі і офісі, його ергономічний дизайн зручний для повсякденної роботи. QuickScan L впевнено читає етикетки і розпізнає великий набір популярних символік, включаючи основні 1D коди і лінійні коди GS1 DataBar ™.

Сканер QuickScan QD2300 є мультиінтерфейсним і стикується з більшістю поширених терміналів.

Модель QuickScan QD2300 була розроблена з урахуванням вимог до високої надійності. QuickScan QD2300 був спеціально розроблений з можливістю додатково замовити набір скляних фільтрів зчитувача для легкої заміни на місці при необхідності, не вдаючись до послуг сервісного центру. Запас скляних фільтрів гарантує працездатність сканера протягом усього терміну життя і істотно знижує витрати на сервіс.